Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek ettől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek ettől?

Figyelt kérdés
Az egyik kommentelőnél olvastam, hogy veszélyes a Durex Performa használat,mert teherbe eshet tőle. Most ez mi? Ha nem szakad ki, stb akkor nem lehet terhes..

2013. febr. 24. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egy f.szság.
2013. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon el kell bénázni vmit, h kiszakadjon, és nem lehet terhes
2013. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem is értettem miért mondta hogy terhes lehet tőle.. mer tényleg, ha nem szakad ki és más probléma sincs akkor nem lehet az..
2013. febr. 24. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad ki akkor mégis hogy lehetne teherbe esni? -.- Most vagy megint valami gyökér okoskodik, vagy csak félreolvastál valamit, de aki ennyire nem ért a fogamzásgátláshoz, az inkább ne szexeljen. Amugy a Durex a világ első számú óvszere, szerintem ha teherbe lehetne esni tőle (ami lehetetlen ha nem szakad ki / nem ment sperma a külsejére) akkor kicsit rosz fényt vetne rá és nem vennék olyan sokan.
2013. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Lehetsz, bármikor, bármitől lehetsz terhez... hallottál már a szűz nemzésről?
2013. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy terhes lehetsz nem 100%-ék a biztonság semmminél!
2013. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen,hallottam róla. amúgy, nem olvastam félre semmitsem, csak elcsodálkoztam a válaszon. Mert a barátommal mi is Durex Performa-t használunk és eddig nem volt ilyen problémára példa.. ki sem szakadt meg semmi.
2013. febr. 24. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Kevésszer de meg történik!
2013. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a véleményeteket.Csak kíváncsi voltam a válaszotokra. :)
2013. febr. 24. 13:08
 10/11 anonim ***** válasza:
elvileg a gumi az valami 99%-ban véd talán. Szóval előfordulhat hogy gumi esetén is becsúszik egy baba, de nagyon minimális az esélye. (bár az is lehet hogy csak azért nem irják 100% biztonságra hogy elkerüljék a pereskedést)
2013. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!