Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló miatt késhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Most szedek életemben először fogamzásgátlót az első levél már teljesen elfogyott, a 7 tablettamentes napon se volt megvonásos vérzésem. Tegnap kellett volna megjönnie de eddig semmi. Mindig olyan érzésem van mintha megjönne: néha nagyon görcsöl a hasam, meg kicsit fájnak a melleim. Lehet, hogy gyógyszert kéne váltanom?
2013. febr. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöször is a szervezetednek idöre van szüksége, mire megszokja a gyógyszert, össze-vissza váltogatni nem szabad, mert azzal cska még jobban megterheled.


Ha elolvastad volna FIGYELMESEN a betegtájékoztatót, akkor tudnád, hogy minden olyan esetben, ha ezzel kapcsolatos problémád van, az ORVOSHOZ kell visszamenni, a gyógyszer szabályos szedése (folytatása) MELLETT. Ugyanis ö meg tudja mondani, (megfelelö vizsgálatok alapján) hogy ez csak az átállás, vagy valami más van proléma okozza.

2013. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 canadafan ***** válasza:

Az biztos, hogy a menstruációdnak nem ugyanakkor kell megjönnie mint ahogy a gyógyszer nélkül lett volna. Nekem az 5. tablettamentes napon szokott megjönni a gyógyszerszedés alatt.

A gyógyszer leírásában is lehet szó arról, hogy ha esetlegesen nem jön meg a vérzés.

Hogy mi a teendő azt viszont csak a nőgyógyász tudja biztosan megmondani, úgyhogy keresd fel mihamarabb.

2013. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig egy szemet se hagytam ki, mindennap ugyanabban az időben veszem be, plusz mínusz 5-10 perc eltéréssel. De mindig beállítom a telefonomat csörgésre, hogy figyelmeztessen!
2013. febr. 24. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana tesztet csinálni.
2013. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez idő alatt míg szedtem a gyógyszer egyszer voltam csak együtt a párommal. A 7 tablettamentes nap első napján. Kb 15 percet voltunk csak együtt. El se ment bennem.
2013. febr. 24. 13:38
 6/6 canadafan ***** válasza:
2-es vagyok. Nem kell terhesség miatt aggódni, biztos, hogy nem erről van szó. A lényeg, hogy beszélj az orvossal mihamarabb, mert gondolom már közben elkezdted szedni a következő csomagot is.
2013. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!