Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így is védelmet nyújt már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is védelmet nyújt már a fogamzásgátló, ha az első levél után nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Beszedtem a gyógyszerből ( Corenelle ) az első 21 db-ot, mindig rendeltetés szerűen. Kihagytam a 7 napot, viszont ez idő alatt nem jött meg a menstruációm. Terhes valószínű nem vagyok, hisz egész eddig rendszeresen védekeztünk a párommal. Most viszont már szeretnénk óvszer mentesen együtt lenni. Viszont, érdekelne hogy így is 100%-ban védelmet nyújt, hogy nem jött meg, vagy menjek vissza inkább az orvoshoz, és érdeklődjek?

2012. nov. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is: Még a tabletta se nyújt 100% védelmet! :) Ezzel légy tisztában! :) Nekem a nődoki azt mondta, mikor elkezdtem szedni a tabit, h ha nem jön meg az 1. hónapba akkor a 8. napon elkezdhetem szedni, mert normális ha esetleg kihagy, mivel a hormonjaid picit összezavarodnak a tabi miatt! :)
2012. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen... tudom hogy nem 100%-os, csak azért még is biztonságosabb mint a megszakítás :) Viszont elkezdtem szedni a 2. levelet, így is hogy nem jött meg, csak kicsit félek, hogy akkor még mindig nem vagyok tőle elég védett :\
2012. nov. 16. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A 2. levél után se jött meg ha jól értelmezem? Mert akkor valószínű nem jó az a fajta fogamzásgátló! Akkor vissza kell menni dokihoz, elmondani, h nem jött meg és akkor felír egy másik fajtát! :)
2012. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem :) csak az első levélen vagyok túl, az után nem jött meg.
2012. nov. 16. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, csinálj egy tesztet!
2012. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Azóta megjött a 2. levél után? Én is pont így vagyok, nekem a doki azt mondta, nézzünk egy ultrahangot, de az még odébb van. Nálad mi volt?
2012. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!