Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A NuvaRing fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A NuvaRing fogamzasgatlo gyururol hallott mar valaki vagy meg nem olyan nepszeru Magyarorszagon? Elegge megbizhatok benne?

Figyelt kérdés
En mar 2. honapja hasznalom, bar azt mondtak (a gyogyszeresz es a nogyogyasz) hogy a 2.hettol ved, de a z 1 honap utan mar tokeletesen. Meg nem szeretkeztunk ovszer nelkul, tulsagosan aggaszt mi van ha esetleg meg nem ved...pedig tudom hogy ennyi ido utan mar mukodnie kell.Raadasul a menstruaciomat is joval gyengebbe tette.
2009. szept. 8. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy éve használom. Nekem bevált és tényleg megbízható módszer, nem kell odafigyelned hányásokra, hasmenésekre. Párom azóta mindig belém is élvez. Egy hónapot mi azért megvártuk vele. Biztos ami biztos..

Nekem is gyengébb lett tőle a menzesz :)

2009. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!