Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom ma bevettem e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ma bevettem e a gyógyszerem, lehet, hogy a szerda helyet a szombati tablettát vettem be. Bevehetem a szerdait? Inkább többet, mint kevesebbet vegyek be?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy vasárnap, vagy szombaton kezdtem el a levelet.

2013. febr. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább többet. a menstruáció ugyanis nem attól jön meg, mert a tabletta annyira qrvára helyrerakja a ciklust, hanem azért, mert ha abbahagyod arra a pár napra, hirtelen lecsökken a hormonszint, ami hatására bekövetkezik a vérzés
2013. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanakkor kell elkezdeni, nem egyszer szombaton egyszer vasárnap. Gondolkozz. Aztán meg számold ki mennyi fogyott el és mennyinek kellett volna... Ne szedj kettőt, az sem normális egyszerre.
2013. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha vasárnap kezdtem, akkor ma bevettem a szerdai helyett a szombatit. Ha szombaton kezdtem, akkor nem szedtem ma semmit.

Sose figyeltem még, hogy melyik nap kezdem a levelet.

2013. febr. 20. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy számolod a 7 napot? sacc/kb? melyik nap vetted be az utolsót? Arra sem emlékszel? Én évek óta nem szedek gyógyszert, de tudom, hogy pénteken vettem be mindig az utolsót és következő hét szombaton kezdtem... Szerintem nem nehéz megjegyezni egy napot. Főleg, hogy oda van írva fölé a csomagolásra...
2013. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy szoktam, hogy mindig az 5. napon jön meg és 7.napon elkezdem a gyógyszert.

De akkor csak jobb, ha többet veszek be, mint egyet se.

2013. febr. 20. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha tudod mikor jött meg, akkor csak tudod mikor kezdted el szedni? De szíved joga eldönteni, hogy mikor vetted be, max csak felborítod kicsit a hormonrendszered...
2013. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!