Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringet használok! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringet használok! Mi a teendő ebben az esetben?!? FONTOS!

Figyelt kérdés

Már fél éve használok nuvaringet! Semmi problémám vele, mindent úgy csináltam ahogy le van írva!

Most azonban annyi mindenre kellett figyelnem, hogy tökéletesen elfeledkeztem arról, hogy a 3 hét nuvaringes időszak lejárt múlt vasárnap! Elfelejtettem kivenni a hüvelygyűrűt!

Most azaz szombaton vettem ki, 6 nap késéssel!

A kérdésem a következő, most feltegyem holnap este, azaz vasárnap este a következő gyűrűt, ahogy mindig is tettem, de ez esetben ki fog maradni a menstruációm.

Vagy pedig ne tegyem fel, tartsam be az 1 hetes szünetet, vállalva hogy az eddig jól megszokott rendszer összeomlik! (Eddig ugyanis napra, órára pontosan mindig megjött a menstruációm, most nem tudom hogy fog ez kinézni!!!

Segítsetek!



2013. febr. 16. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"- Ha a gyűrű a harmadik és a negyedik hét között maradt a helyén, továbbra is védelmet nyújt a terhességgel szemben. Tartsa meg a szokásos egyhetes gyűrűmentes időszakot, majd helyezzen fel egy új gyűrűt!"

[link]

2013. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!