Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szakadhatott ki a gumi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakadhatott ki a gumi? Durex elite

Figyelt kérdés

3 évig szedtem a fogamzásgátlót. Abbahagytam, így átt tértunk a gumihoz. Elején nehéz volt megszokni és amikor mar azt gondoltam, hogy minden oké, akkor meg ez tortént.

Na szóval, használtunk gumit, amikor elélvezett akkor is inkább kihúzta és aztán vettuk észre, hogy a gumi a tovénél, vagy hogy is mondjam, elszakadt. Szóval ott alul. A cucc benne maradt. Meg hát ugye ki is húzta. Nem attól parázok, hogy terhes lennék, csak azt szeretném tudni, hogy miért szakadhatott el?

Adjatok tanácsot, mivel még csak kezdok vagyunk ebben az ovszeres dologban.

Legkozelebb azt hiszem, Durex classic-ot veszunk es nem ezt az elite-t amire az van irva, hogy vékony..

En mar nem tudom :(

L, 22


2013. febr. 16. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyagfáradás.
2013. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a szavatossági időt! Ha lejárt akkor előfordulhat ilyet, egyébként csak 10000 ből 1 szakad ki. (hivatalos oldal szerint) A másik ok, a rossz felhelyezés, bár ezt a fajta szakadást nem ez okozta. Szóval ez is kizárható. Szavidőt figyeljétek... :)
2013. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hm?
2013. febr. 16. 10:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Szavatossagi ido meg jo volt..Szoval nem ertem..
2013. febr. 16. 10:36
 5/10 A kérdező kommentje:

Miert, ha rosszul van felhelyezve hol szakad?

Durex ovszerek mind egy méret?

2013. febr. 16. 10:39
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
épp ezért sz.r és macerás a gumi. térjetek vissza a fogamzásgátlóra, persze csak is akkor, ha komolyan gondolod az illetővel és nemcsak egyszeri a dolog! ez az én tanácsom.
2013. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egészségem fontosabb! Így a fogamzásgátló nem johet szoba sem. Baratom meg duplán nem engedné, hogy újra szedjem.
2013. febr. 16. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:

A rossz felhelyezésnél inkább fent, és oldalt szakadhat, de semmiképp nem az alsó gyűrű szakad le...

És nem, a durex is készít több méretet... Kicsi, normál, nagy, és GreatBIG... (XXL). :D

2013. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnezest, akkor talan rosszul fejeztem ki magam :( Alul szakadt el, de oldalrol. Az a gyuru nem szakadt el. Akkor megiscsak a rossz felhelyezes miatt?
2013. febr. 16. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:
a durex elite jo am.azert szakadhatott el.mert pl felhelyezesnel levego szorult ala.vagy nem vtal eleg nedves. barmelyik is.igy konnyen szakad
2013. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!