Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a 7 napos szünet helyett 12 napig nem szedtem?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerült eljutnom a nőgyógyászhoz receptért, mert úgy alakult, hogy nem voltam otthon. Jövő héten tudnék csak receptet kérni. Elkezdhetem szedni a 12. napon, vagy mit csináljak? A tájékoztatóban csak arról ír, mi van akkor, ha hamarabb kezdem el szedni.

Köszönöm!


2013. febr. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ha eljutsz a nőgyógyászhoz kérdezd meg őt
2013. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a következő rendes menstruációt és akkor kezdheted újra.
2013. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy 1 hónapot nem szabad kihagyni, akkor már többet kell, mert még jobban összezavar.
2013. febr. 15. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:

a tájékoztatóban az van, hogy a menzesz első napján, vagy a 2-5. napon - valószínűleg nem véletlenül

tehát szerintem a 12. napon semmi értelme

ha meg tudod, hogy egy hónapot nem lehet kihagyni, akkor így jártál, muszáj lesz többet

de nyilván, amikor a nőgyógyászod felírja, megkérdezed

egyébként meg legközelebb inkább korábban kérj receptet, akár egy hónappal is, így lesz időd kiváltani

2013. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!