Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló szedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló szedése után kinek mikorra állt be pontosan a vérzése?

Figyelt kérdés

Eddig akitől megkérdeztem mindig pontos napot mondtak, volt aki órát is meghatározott. 5 hónapja szedem, de nekem még mindig van, hogy a 2. szünet napon, vagy akár az utolsón jön meg. Ez normálisnak mondható? Nemsokára úgyis vissza kell mennem az orvoshoz gyógyszert iratni, esetleg megemlítsem neki? Egyébként amikor felírta nem küldött el semmilyen vizsgálatra, a hasára ütött, és közölte, hogy mivel nem szedtem még, a legalacsonyabb hormontartalmút írja fel. Azért ennyi pénzért elvárná az ember hogy leglaább megvizsgál:S Amikor elkezdtem szedni, 3 hétig megvolt.. Azt olvastam, hogy ez a túl alasony hormontartalom mellékhatása. Amúgy is nagyon parás vagyok ilyen téren, gyógyszerrel, és megszakítással is védekezem, és még mindig megfordul a fejemben, hogy mi lesz, ha baj van..

Nem is beszélve arról, hogy itt vagyok 20 évesen és egyáltalán nem kívánom a szexet, lehet, hoy ez is mellékhatás?


2013. febr. 14. 10:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy szerintem nekem nem megvonásos vérzés jelentkezik. Mennyiségben talán valamivel kevesebb, de minőségban ugyan olyan (levális a nyálkahártya, hasonlók). Az egyetlen dolog, ami változott, az a menstruációs fájdalom. Régebben iszonyú volt, most már csak érzem..
2013. febr. 14. 10:28
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Megvonásos vérzésed jelentkezik, viszont az, hogy nem 1, vagy 2 nap valamelyikén jön meg, az nem jó. Tényleg érdemes erősebbre váltani, és esetleg 3 fázisúra, mert ezekkel jóval kevesebb a gond. A libidó csökkenése viszont normálisnak mondható.
2013. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2013. febr. 14. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
az egyfázisú is ugyan olyan jó, csak mindenkinek más a szervezete. én 11 hónapja szedem és már a legelső vérzés is a 4. napon jött meg ami azóta sem változott. talán annyi, hogy az elején a negyedik nap délutánján jött, most meg beállt reggelre/délelőttre.
2013. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
pont, hogy szerintem a többfázisúval van a több gond de mind1.
2013. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, az egyfázisú is jó lehet, én is azt szedek most a 3 fázisú után. Igaz, vérzek is tőle néha-néha.
2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
időközben háromfázisúra váltottam, 2 hete kezdtem el, edig ugyanaz a helyzet, mint az egyfázisú bevételének megkezdésénél. lehetséges, hogy egyszerűen így reagál a szervezetem?
2013. júl. 28. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Az érelzáródást észre fogod venni :D Gumikényelmetlenségi szindróma?
2013. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
bár tudnám, hogy jön ide az érelzáródás:D
2013. júl. 28. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte a 3ik napon jelentkezett a megvonásos vérzés hajd hónapról hónapra tolódott,mostmár a 7ik napon szokott jelentkezni!
2013. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!