Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Április óta szedek tabit (...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Április óta szedek tabit ( Yasminelle) idáig mindig szerdán jött meg és szombaton el is múlt, de most még vasárnap van és tart bár nem sok van?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyan gyógyszer mellett? Elkezdtem futni nem tom ettől lehet e , meg elég ideges voltam a héten.
2009. szept. 6. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
most komolyan az a bajod hogy nem múlt el tegnap hanem még ma is tart?:) ugyan már, más az ilyet észre se veszi, én is ezt szedem, van hogy csak 2-3 napig tart de van hogy 4-5. Ilyeneken nem kell fennakadni gyógyszerszedés mellett.
2009. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajnemár...nekem meg hétfőn jön meg, és pénteken elismúlik, 75%-ban. a maradék 25-ben meg szombaton múlik el. istenem...mikvannak
2009. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!