Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruációkor hogy működik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruációkor hogy működik a dugás?

Figyelt kérdés

nem lehet teherbe esni?

ilyenkor mit érez a lány? meg lehet dugni? milyen érzés lenne ez a fiúnak és milyen a lánynak?


2013. febr. 9. 19:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
milyen napokon nem lehet teherbe esni?
2013. febr. 9. 19:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te egyáltalán ?
2013. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
20
2013. febr. 9. 19:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nah ahogy ezt a kérdést te megfogalmaztad szerintem még kicsi vagy ehhez
2013. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindig van esély a terhességre... és ekkor még ajánlottabb gumival védekezni, mert nagyobb a fertőzésveszély. Az, hogy milyen érzés, az teljesen egyénfüggő.
2013. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Menstruációkor szerencsés, ha csak az ánusz van dugva!
2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Így és akkor utálod meg igazán a nőket! Hát gusztus dolga, akkor hajrá!
2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én mint igényes pasi azt mondom,hogy egy idő után és csak kapcsolatban. (persze,most ha pucsítana egy playboy cica és éppen meglenne a vöröske,lehet nem ellenkeznék de ha meg is tenném max. az egészségem miatt és nem azért mert undorító)...ez is amolyan "attól függ" dolog...egyébként kapcsiban csak azért csípem,mert símán belemehet és én ezt imááádom :)))


24/F

2013. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát bakker, én kihánynám a belemeet közben!
2013. febr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
dugd be húzd ki, készen van a kicsi ruszki. mellesleg ugyanúgy működik. jobban csúszik. csak készíts oda egy piros törcsit és viseld el ha egy picit véres lesz a farkad. amúgy iylenkor nyugodtan el is mehetsz a csajban, nem lesz baj belőle
2013. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!