Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem majd el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem majd el szedni a yasminellét mik a vélemények róla? Mennyire megbízható? és esetleg mik a mellékhatások? és ha van mellékhatás akkor elmúlik majd?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A mellékhatások végett olvasd el a betegtájékoztatót. Én nem ezt szedem, de ha neked ezt írta fel a doki akkor tudja, hogy miért ezt. Az a lényeg, hogy ne hagyj ki egy szem tabit se. Az első 1 hónapban jobb még ez mellett óvszerrel is védekezni. Ha meg úgy érzed pár hónap elteltével nem jó menj vissza a dokidhoz.
2009. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia szerintem nagyon jó. páran meghíznak tőle, meg amivel legjobban riogatnak az az érelzáródás, trombózis. de ez csak az esetek kis százalékában fordul elő. ha nincsenek szívpanaszaid, sok folyadékot iszol akkor nem lehet baj. egyébként nagyon megbízható gyógyszer, és alacsony hormontartalmú.
2009. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden le van írva a betegtájékoztatóban. Tudom, hogy nagyon hosszú, de érdemes végigolvasni.
2009. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!