Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor hogy kell bevennem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy kell bevennem a tabit?

Figyelt kérdés
mult hét szerdan kellett bevennem be az utolso szem fogamzasgatlot. viszont nem voltam otthon es nem vittem magammal,es csak 5oraval kesobb vettem be,azaz csutortokon hajnali 1kor. Akkoris holnap kell bevennem a kovetkezo levelbol az elsot,abban az idopontban,mint szoktam?
2013. febr. 6. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Belara fogamzasgatlo,ha ez segit
2013. febr. 6. 16:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Az időpont ettől nem változik.
2013. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen a szokott a időben vedd be. 12 órán belül beveheted, ha elfelejtetted, nincs semmi gond az 5 óra késés miatt. Nálam is előfordult, hogy késve tudtam bevenni.
2013. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kezd el szedni, ne változtass semmit.
2013. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!