Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap 6kor kellett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap 6kor kellett volna bevennem a gyógyszerem de ma 11 kor vettem be délelőtt. Azaz eltelt a 12 óra különbség. Ilyenkor is ugyanúgy véd?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatóban MINDEN le van írva a kései beszedésről. Nem mindegy hanyadik gyógyszer és milyen gyógyszer.
2012. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy betegtájékoztató hozzá, amibe le van írva, hogy ilyen esetben mit kell tenni. pl. függ attól is, hogy hányadik szem gyógyszerről van szó.
2012. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom. : Ha 12 óránál hosszabb időt késlekedett a filmtabletta bevételével, a terhesség elleni védelem csökkenhet. Minél több egymást követő filmtablettát hagyott ki, annál nagyobb a terhesség elleni védelem gyengülésének veszélye. viszont az első héten vagyok. Szerintetek lehetek terhes?
2012. aug. 23. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:

ha te is tudod, akkor minek kérdezed??????

elolvasod szépen mégegyszer, hogy mi van ha 12 óránál később vetted be és ha betartod akkor nem leszel terhes, ha meg nem akkor meg az leszel ennyi!!!!

TÁJÉKOZÓDJ!!!!

2012. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan ennyire sötét vagy??? LEÍRTAD A VÁLASZT!!! "Ha 12 óránál hosszabb időt késlekedett a filmtabletta bevételével, a terhesség elleni védelem csökkenhet." Mi nem érthető?????
2012. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!