Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egyfázisú fogamzásgátló tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfázisú fogamzásgátló tabi mikortól véd?

Figyelt kérdés
Mert már mindenfélét hallottam, de normális leírást pont nem találok. Előre is köszi a válaszokat:)
2013. febr. 6. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a f.gátló papírja mit ír...
2013. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert nem ir semmit -.-'
2013. febr. 6. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ír!

Írd csak le a gyógyszered nevét!

2013. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan, nem kell az okoskodas mar megkerdeztem az orvosom:) egyebkent tenyleg nem ir nem vagyok hulye, nem kell annak nezni
2013. febr. 6. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked van igazad, akkor miért nem írod be a gyógyszer nevét?

Elfogadom én, de szeretném megnézni.

2013. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mirabella. Egyebkent nekem a stilusoddal volt bajom, nem pedig azzal, hogy esetleg neked van igazad. Ha ugy van es en voltam figyelmetlen akkor belatom a sajat hulyesegem.
2013. febr. 6. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Stílus?


Azért írtam azt, amit, mert EZ az egyik legfontosabb információ, amit tudni kell a tablettáról és éppen ezért ezt KIZÁRT, hogy kihagyják a tájékoztatóból.


És nem is hagyták.

[link]


"A menstruációs ciklus (vagyis a havivérzés) első napján kezdje el a Mirabella bevont tabletta szedését. A csomagoláson a hét aktuális napjának nevével megjelölt tablettát vegye be (ha például pénteken jelentkezett a havivérzés, akkor a "Péntek" feliratút válassza). Ezt követően a hét napjainak sorrendjében haladva szedje a Mirabella bevont tablettát. A ciklus 2-5. napján is elkezdheti a gyógyszer szedését, ebben az esetben azonban (az első csomag esetében) 7 napon keresztül kiegészítő (mechanikus) fogamzásgátló módszereket is alkalmaznia kell."


Csak értelmezni kell a szöveget.

Ha a menzesz első napján kezded szedni, egyből véd (amint felszívódott).

Ha a 2.-6. napon, akkor csak a 8. tablettától véd.

Ha nem vagy biztos benne, hogy melyik napon kezdted (sokan a barnázást még nem tekintik vérzésnek, pedig az) vagy, ha teljesen holtbiztosra akarsz menni, akkor is vársz a 8. tablettáig.

2013. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eskudni mernek, hogy a papirra nem ez van irva, es nem en vagyok az egyetlen aki ezt mondja, epp egyik nap olvastam valahol. Egyebkent koszi, es igazabol mar reg vedett vagyok csak kivancsi voltam
2013. febr. 6. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!