Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok hüvelykúppal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok hüvelykúppal. Próbálkozzunk vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Szeretnénk leváltani a gumit, de tablettát még nem szeretnék szedni. A párom nem erőlteti a dolgot, én szeretném elhagyni az óvszert, viszont nem hallottam túl sok jót a kúpról (kevesebb védelmet nyújt, kellemetlen amikor kifolyik stb)... Mi a véleményetek? És melyiket ajánlanátok pharmatex vagy patentex?
2009. szept. 3. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18:40-es vagyok: a 0,75-ös pearl indexet én a Pharmatex orvosoknak szánt tájékoztatójában láttam,nekem a nőgyógyász adta.Mondjuk ezt én sem hiszem,sztem kicsit lódítottak a gyártók.
2009. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben megkérdeztem róla egy orvost is, és azt a választ kaptam, hogy ha lehet maradjunk az óvszernél, az jóval nagyobb védelmet nyújt! Így azt hiszem a kérdés el lett döntve :S
2009. szept. 7. 20:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk konkrétan orvosokkal beszéltem erről, és nem is eggyel. Minden esetre mindenki azt használ, amit akar, úgy is fogy a magyar. Részemről a téma lezárva, én csak a véleményem mondtam el, nem vitaindítónak szántam. Igen, lehet leszavazni.
2009. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kérdező már lezárta a témát. :) Sehol nem láttam olyan orvosi véleményt, mint amit te terjesztesz. :) De igazad van, mindenki maga dönt. :)
2009. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azzal ugye tisztába vagytok, hogy az orvos az után kap jutalékot, ha felír abból a gyógyszerből, amit az orvoslátogató ajánl Neki. Ezért szednek Magyarországon 3x annyi gyógyszert, mint kéne, és ezért egyetlen fogamzásgátló módszert javasolnak: A tablettát. Az egyetlent, aminek mellékhatásai vannak...
2009. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tablettát semmiféleképpen nem szeretnék még szedni, csak 5 hónapja vagyunk együtt, arra gondoltam, ha minden szépen halad, akkor talán az első évfordulónk meglepetése lehetne (akkor is meggondolom háromszor), de egyelőre még nem. A kúpról azt olvastam közel sem nyújt akkora védelmet mint mondjuk az óvszer, orvos azt mondta hogy a kettő együtt megfelelő védekezés (no de azt meg minek?), így maradunk a guminál azt hiszem.
2009. szept. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!