Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valakinek jó tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek jó tapasztalata a Lindynette 20 -szal?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam dokinál, és ezt írta fel. Még sosem szedtem tabit régebben. A témáról sokat olvastam korábban, és erről a tabiról nagyon sok rosszat hallottam. Tényleg csak rosszakat. De nem akartam veszekedni, vagy kioktatni a dokit:SSS Mindenkinek rossz? Még nem kezdtem el szedni...
2009. szept. 2. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem már 6 hónapja, ez az első fogamzásgátlóm így összehasonlítási alapom nem nagyon van, de olyan hatalmas nagy problémám nincs vele. Igazából csak annyi hogy nem tudok olyan könnyen benedvesedni mint azelőtt, meg híztam három kilót. Amúgy jó.
2009. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, én is ezt használom... abszolut semmi gondom nincs vele
2009. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is ezt használom, nekem is bevált! Talán 1-2kg plusz ami zavaró! De más gond nincs.
2009. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont,hogy fogytam tőle,de embere válogatja.:)
2009. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mondtam a dokinak, hogy nekem elég könnyen felszaladnak a kilók. nem vagyok kövér, de azért oda kell figyelnem..

mondta h gyógyszer mellett is odakell..de félek, hogy hízni fogok:(((

2009. szept. 2. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno Diane 35-öt szedtem, és arról is több volt a rossz vélemény, mint a jó. Nekem az égvilágon semmi bajom nem volt tőle. Most én is ilyen bogyót szedek, mint te, de eddig nincs rossz tapasztalatom. Ha odafigyelsz az étkezésedre és esetleg tornázgatsz is, akkor nem fogsz hízni.
2009. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!