Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok, és szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, és szerintetek megpróbáljam, hogy óvszer nélkül bedugom egy kicsit, aztán utána felhúzom? Csak hogy tudjam milyen anélkül

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
ismerem a biológiát,csupán annyit akartam kérdezni,hogy megéri-e kockáztatnivagy nem,mert ezzel nem vagyok tisztában... sajnálom,hogy ilyen mélyen érintett,hogy szembesítettelek vele,hogy egy kötözködő droid vagy,ígérem nem fordul elő többször
2013. jan. 30. 16:45
 22/30 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy kösz a választ,értem én benne a segítő szándékot,de a kötözködő stílust mellőzhetted volna
2013. jan. 30. 16:46
 23/30 Blaiseboy válasza:
Én még kiegészíteném azzal, hogy volt egy barátnőm, aki nem szedett tablettát, gumit nem használtunk, csak a napokat számoltuk, hogy mikor durranhatok bele, mikor nem, és nem volt gond.
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
köszi,de nem merek kockáztatni :D
2013. jan. 30. 16:59
 25/30 anonim ***** válasza:

Van valami ilyen bizonyítási tétel, miszerint ha megtörtént valami,az bizonyítja, hogy megtörténhet. De az, hogy eddig még nem történt meg, önmagában nem bizonyítja, hogy nem is történhet meg.


Például sosem voltam ötven éves, de ez önmagában nem bizonyítja, hogy soha nem is lehetek ötven éves. Ennek analógiájára az, hogy kilencvenkilencszer nem sikerült teherbe ejteni a csajt, nem bizonyítja, hogy századszorra sem sikerül. (Mondom mindezt úgy, hogy öt éve megszakítással védekezünk és még nem estem teherbe. DE csak azért merünk kockáztatni, mert ha mégis megtörténne, nem lenne baj.)


Mindenképp húzz gumit, ha nem akarsz gyereket. Lesz még módod megtapasztalni a gumi nélküli szexet, ne aggódj :)

2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2013. jan. 30. 17:25
 27/30 anonim ***** válasza:
nyasgem
2013. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
kinyallak!
2013. jan. 30. 17:49
 29/30 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki gumi nélkül, mert utána már nem fogod akarni gumival. (Tapasztalat.) :D
2013. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont...egyszer kipróbálod gumi nélkül ott a vég. Mi 1 hónap után kezdtünk tablettázni...eleinte nem nagyon éreztem a különbséget...VISZONT, rá 3 hónapra beteg lettem és antibiotikumot kellett szednem, ugye olyankor kell a tabletta mellé védekezni, mivel csökken a hatása. Így hát gumi. Az előjáték arról szólt, hogy 'vegyük le vegyük le vegyük le ez annyira szar!'

19/L

2013. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!