Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok, és szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, és szerintetek megpróbáljam, hogy óvszer nélkül bedugom egy kicsit, aztán utána felhúzom? Csak hogy tudjam milyen anélkül

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
sajnálva látom,hogy a kommentelők többsége egy paraszt,ahelyett,hogy normális válaszokat adnának,még ócsárolnak..azért van ez az oldal,hogy az ilyen idióta kérdéseket feltegyük,és lehetőleg normális választ kapjunk rá,még mielőtt valami idiótaságot követünk el. szóval kapjátok be,erre mást nem tudom mondani. ja és köszi a normális válaszokat
2013. jan. 30. 16:20
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Vágd análba abból nem lehet gond. Max egy kicsit macis les a kukcsid.
2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
21%
ha bírod magad szabályozni, akkor miért is ne (fiatal koromban sem használtam gumit ... lehet csak szerencsém volt? nem hiszem)
2013. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
azt nem engedi :D meg hát először én se arra vágyok
2013. jan. 30. 16:26
 15/30 A kérdező kommentje:
hát ettől félek,hogy első alkalom,és mennyire fogom bírni... de jobb nem szarozni,és felhúzni a gumit,nem akarok bajt
2013. jan. 30. 16:27
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy anyázást már elengedtél kérdezö eléggé indokolatlanul. Ez után már nem is meglepö a kérdésed.
2013. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

Na ugye. Szerintem örülni kéne, hogy azért akadnak még fiatalok akik előbb kérdeznek és aztán cselekszenek.


Amúgy esetleg megoldás lehet az orál? Nem ugyanolyan de az is nagyon élvezetes :)

2013. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
bocs,nem gondoltam komolyan,hirtelen haragú vagyok sajnos... :/ ezzel már voltak problémáim
2013. jan. 30. 16:30
 19/30 Blaiseboy válasza:

Én is így csináltam, sose volt belőle gond. Vagy nem tudok róla... :D

Annyi, hogy ne élvezz bele. De ha biztosra akarsz menni először gumival próbáld.

2013. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

Óó mert te vagy a nagy okos. Te mindent tudsz. Szerintem még a gumit se tudod felhelyezni normálisan.

Csak hogy tudd, az előváladék is tartalmaz megtermékenyítésre alkalmas spermiumot. Szóval csak nyugodtan próbálkozz.


/Egy a sok "paraszt" válaszolók közül/


Megjegyezném, hogy nem ártana felnőni és utána nézni a dolgoknak, hogy a biológia hogyan is működik. Nem nagyon vagy tisztában azzal, hogy hogyan is lettél te vagy éppenséggel hogy jön össze egy baba.


Milyen jó, hogy lepontozol. De végül is nekünk nincs igazunk ugye bár.

2013. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!