Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baratnommel pharmatex huvelyku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel pharmatex huvelykupot hasznaltunk, talan 1-2 cseppnyi anyag odajutott ( de ezt is ketlem), megakadalyozza hogy baj legyen nem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jutott oda, ebben 99% ban biztos vagyok, max 1-2 csepnyi, vagy meg annyi sem,mit gondoltok????
2013. jan. 26. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A pharmatex sz@rt se ér.
2013. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ilyen kicsi mennyiseget meg azert meggatol nem??
2013. jan. 26. 23:55
 3/15 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogy a nők túlnyomó többsége teherbe esik a pharmatex használata mellett. aki nem, arról sokszor derül ki később, hogy alapvetően meddő vagy nehezen esik teherbe, esetleg a párja nemzőképessége alacsonyabb az átlagosnál. vagy naptármódszert, hőmérőzést, valami mást használnak még mellette, ezzel tovább csökkentve a teherbeesés kockázatát.

ez is egy út, én nem ajánlom, mert félő, hogy előbb vagy utóbb baba vagy abortusz lesz belőle. ha ennyire aggódsz miatta, és nem akarsz folyamatosan idegroncs lenni, szerintem térj át az óvszerre.

2013. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kerem normalis valaszokat irjanak, mert azert parazok egy kicsit
2013. jan. 27. 00:00
 5/15 A kérdező kommentje:
az ovszerrol valtottunk, mert kiszakadt kb 1 honapja es azota elegem van belolle, de most ezt az 1 cseppet meg megakadajozza nem??
2013. jan. 27. 00:01
 6/15 A kérdező kommentje:
es mondom meg ezt is ketlem, hogy odajutott volna
2013. jan. 27. 00:03
 7/15 anonim ***** válasza:

nézd, ha tényleg alig került oda cucc, és mellé még volt pharmatex is, szerintem nem kell parázni rajta. ha a barátnőd tutibiztosra akar menni, akkor kísérd el tiniambulanciára és kérjen 72 órás tabit.

de tekintve, hogy teljesen egészségesek se szoktak hipp-hopp teherbe esni (sőt, ők nem is védekeznek), én emiatt az 1 alkalom miatt nem aggódnék.

az viszont tuti, hogy hosszabb távra nem a pharmatex a legjobb megoldás. vagy gumi, vagy gyógyszer, ez a kettő a legbiztonságosabb.

2013. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nem jutott oda nincs mit megakadályozni...

Írassatok fel normális fogamzásgátlót. Vagy ha ennyire parázol köttesd el magad...

2013. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
kossz a valaszokat
2013. jan. 27. 00:06
 10/15 A kérdező kommentje:
akkor a mostani miatt ne parazzak?? milyen fogamzasgatlot ajanlottok?? mi szamit jonak?? egy kis tipp a valtashoz
2013. jan. 27. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!