Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakivel tortent ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel tortent ilyesmi?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlo elso heteben vagyok,es nagyon sok barna valadekom van,nem akar megszunni.Normalis? Valakivel fordult elo hasonlo?

2013. jan. 24. 16:03
 1/3 anonim válasza:

Teljesen normális én is szedtem fogamzásgátlót,nekem is volt idő mikor ilyen volt.De anélkül is előfordult már.Nem kell megijedni.

Inkább attól félj mi lesz ,ha abbahagyod a fogamzásglót...nekem akkor teljesen megzavarodott a testem,pedig csak 19 vagyok...

2013. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rnedben,koszonom:) Orvosomat nem tudtam elerni es hirtelen ramtort a panik,hogy lehet baj van:) en 21 vagyok,de eddig meg sosem valadekoztam igy,ezert meglepett.Nem olvastam rola es a dokim sem emliette:) megegyszer koszi
2013. jan. 24. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
hormonzavar! normális... így reagál a szervezeted! El fog múlni
2013. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!