Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire jó a Milligest Bevon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a Milligest Bevon tabletta? Milyen változásokkal jár a szedése, milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál,és ez lesz az első tabim életembe.Mire számitsak? Mert mondtak nekem olyat is,hogy nagyon elfogok hizni,és ki szőrösödök tőle.A másik kérdésem az lenne,hogy az orvos semmit nem kérdezett,akkor honnan tudja hogy nekem ezt a tabit kell szedni? 21 éves vagyok.És a huszon éveseknek ezt irják fel,vagy csak annak aki elsőnek szedi majd?
2008. jún. 2. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,és ha holnap kiváltom,mikortól lehet elkezdeni szedni? Vagy ez le van irva benne?
2008. jún. 2. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem ezt szedem de a tabik mellékhatásai mindenkinél másak általában.az orvosnak meg kellett volna vizsgálni, hogy milyen a hormonszinted stb.,ezt persze nálam sem történt meg, nekem elsőre Lindynette 20at írtak fel(18vok) és majd kiderül a 3.hónap körül, h jó-e.a neten is rákereshetsz a gyógyszer betegtájékoztatójára.de ált. a mensi első napján kell elkezdeni szedni.
2008. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz jó, az már az első havi adag után kiderül, mert lehet, hogy nagyon rosszul leszel tőle. Nem küldött vérvételre az orvos? Ha kiváltod a tabit, akkor a mensid első napján kezd majd szedni, de amúgy minden benne lesz a tájékoztatóban. Ezekben a mai gyógyszerekben pedig kevés hormon van, kevesen híznak meg tőle. A mellékhatások is le vannak írva, de ezeknek el kell múlnia a 2. adag után.
2008. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló vok.nekem a mensimbe kavart be, de rendesen és, ha ez a 4.hónapban is így lesz, akkor csere, addig ez normális.
2008. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem küldött vérvételre, semmit sem kérdezett azon kivül hogy mi a nevem,és hány éves vagyok. megvizsgált,ide adta a papirt,és eljöttem.ennyi volt,köszi a válaszokat.
2008. jún. 2. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!