Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hasmenésem volt, és bevette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hasmenésem volt, és bevettem még egy tablettát, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lindynette 20-at szedek, hatkor szoktam bevenni és hasmenésem volt kb három órával utána. Beszedtem a következő,hétfői, szemet, ilyenkor tovább szedjem ahogy kell? A kedditz hétfőn és így tovább? És hogy lesz a szünet?:S
2008. jún. 1. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát velem már volt postosan uez csak egy másik tabival. A dokim azt mondta, hogy a végén 8 napos szünetet tartsak, de én 7 napot tartottam, nem lett gáz belőle, de most én védekeznék máshogy is 7 napig, nekem a köv. 7 napban ugysem volt szex. Csak annyi, hogy nekem kicsit bekavart ez a 2 szem egyszerre, szóval ne csinálj gyakran ilyet.
2008. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a tabi bevétele után 3 órával volt hasmenésed, akkor elvileg már felszívódott a hatóanyag. Nem kellett volna bevenned a tabit, egy hétig kiegészítő védekezést kellett volna alkalmoznotok, mert így lehet, hogy nagyon sok hatóanyag jutott a szervezetedbe. Ne ijedj meg, ha kicsit rosszul leszel. Szerintem szedd mostmár tovább, ahogy kell és 7 napos szünetet tarts. Akkor a továbbiakban nem lesz gond és az egy hét letelte után kiegészítő védekezés sem kell.
2008. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!:) A tájékoztató füzetben írták, hogy 3-4 órával utána van, akkor be kell venni. De a papírján viszont csak a hányás esetét írták... csak nem akartam semmi képpen sem bajt:) Köszi mégeygszer! :)
2008. jún. 1. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor az anál szexxel óvatosan
2008. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de a kérdésben szó sem volt az anál szexről... légyszíves az ilyenektől kímélj meg, mert ha poénnak szántqad, akkor nem vagy vicces, ha nem akkor meg nem segített semmit.
2008. jún. 2. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kellett volna bevenned mégegyet.én direkt megkérdeztem az orvostól, most csak 20tabid van.simán folytatni kellett volna köv. nap és egyhétig kiegészítő védekezés kellett volna.ebben a heyzetben passz!
2008. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!