Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire kell pontosan bevenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell pontosan bevenni a gyógyszert? Nekem minden nap jelzi a telóm, de van úgy, hogy mondjuk egy órával később veszem be. Az már számít valamit?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
miert nem olvasod el a betegtájékoztatót, ott benne van, hogy 12 órán belül még belefér a késés. Ha jelzi a telód, miért nem veszed be uabban az időben, egyébként egy óra teljesen belefér.
2008. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy óra még semmit sem számít. A megszokott időtől számítva 12 órán belül még beveheted. Ha néha egy órával később veszed be, akkor max azt eredményezi, hogy nem mindig ugyanabban az időben fog megjönni a mensid, hanem mondjuk délelőtt helyett délután. Jobb lenne, ha akkor vennéd be, amikor a telód jelez, mert lehet, hogy egyszer elfelejted bevenni és oda a havi fogamzásgátlás.
2008. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy a 12 órát tartsd be. Én általában este 10 kor veszem be, engem is telóm emlékeztet, de már hozzászoktam, tehát nem felejtem el. Ha mondjuk elmegyek a barátaimmal builzni, akkor előtte bevesze, hogy ne a buliban kelljen. Még ebből soha nem volt gond!

Nyugi!

Petranova

2008. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!;)
2008. jún. 3. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!