Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szakadhat ki egy óvszer?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakadhat ki egy óvszer? Úgy értem, ha rendesen helyeztük fel, akkor ott bent hogy szakad ki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy levegő kerül alá.
2009. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha levegő szorul bele leginkább akkor szakad ki, pl ha az óvszerben összemegy a párod pénisze, utána újra feláll, akkor is mehet be levegő
2009. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)

Tehát, ha felhelyezés előtt mindig összenyomjuk a tetejét, és így nem kerül bele levegő, akkor más esély nincs rá, hogy kiszakadjon? Az egészért a levegő a hibás? :)

2009. aug. 28. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha levegő nem kerül bele, akkor igen, kevés az esélye :)
2009. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy lespórolják róla a síkosítót és hiába kensz rá, nem lesz elég nedves. Nálunk így szakadt ki 2x. Na hát ezért utálom a durexet és a lifestylest. A legtutibb a masculan, ami csicsog a síkosítótól, annyi van rajta és még ha pluszba is teszel rá, kizárt, hogy kiszáradna, mint a többi.
2009. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sehogy. aki ezt kamuzza az nem is használt óvszert, vagy pedig annyira szellemi fogyatékos hogy nem tud egy gumit helyesen felhelyezni és akkor inkább ne is szexelne. én sok évig használtam és soha nem szakadt ki.
2009. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!