Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fogamzásgátlót szedek. Jól csináltam?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szedni a Rezia-t, az első levél végénél tartok. Az utolsó szem fehér tablettát elfelejtettem bevenni. Másnap már nem vettem be, a zöldekkel folytattam. Nem lesz gond? És normális esetben mikor kellene megjönnie? Hányadik zöld tablettánál?

2013. jan. 11. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem neten ennek a Rezianak, még eddig nem hallottam róla, érdekes ez a 24+4 db tablettás beosztás (általában 21+7). A 24 fehérnek van védő hatása a zöldek nem csinálnak semmit (az idő alatt kell megjönnie, ha jól gondolom), csak így minden nap veszel be valamit, nem esel ki a ritmusból, nem felejted el mikor kell szedni. Én azt ajánlanám, hogy most védekezzetek gumival is. Az új fogamzásgátlók már egy hét után védelmet nyújtanak, szóval a következő levél 8. bogyójától kezdve már nem szükséges a kiegészítő védelem.

Az elfelejtett tablettát 12 órán belül mindenféle probléma nélkül pótolni lehet. Sőt én akkor is bevettem már mikor több idő telt el, a lényeg, hogy a ne együtt vedd be a következővel, pár óra legyen köztük.

2013. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!