Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól nőhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól nőhet a mellem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
nőhet, sőt, fog is
2013. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
néhány lánynál elö fordul de nem számottevóő az aány csak ezért ne kezd el szedni felesleges mérgezni magad miatta, sokat nem nő annak sem akinek nő csak épp picit, de az szinte nem is látszik csak az ember érzi magának. De szerintem a lányok/nők 995-ának nem változik tőle a mell mérete.
2013. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sőt még farkad is fog nőni
2013. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, az agyad nem fog.
2013. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fog nőni, de sajnos a feneked és a hasad többet nő, mint a melled
2013. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez talán genetika függő, van akinek nő, van akinek teljesen más hatást vagy semmilyet nem vált ki. Ja meg talán tabletta függő is, de ezt a nőgyógyászod tudja pontosan elmondani.
2013. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előfordulhat, nekem nőtt. barátnőmnek alapból kis mellei voltak, de a fog. gátló miatt megnőttek neki nagyra. mikor viszont abbahagyta, akkor megereszkedett neki eléggé, és azóta nagyon gátlásos emiatt.
2013. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben ez a kérdés a fontosak között helyezkedik el nálad ne szedj fogamzásgátlót, nem mellnagyobbításra való.
2013. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, mikor fog nőni igazán? Szülés után. Ha tizenéves vagy, akkor még jó eséllyel nőni fog és nem a tablettától, hanem magától.
2013. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. 16 éves vagyok és nem tapasztaltam hogy nőtt.volna a mellem de az első levél beszedése után vettem észre hogy valamivel nagyobb lett. Nem, nem azért kezdtem el szedni, hogy nőjenek hanem mert aktív szexuális életet élek és nem akarok gyereket.
2013. jan. 10. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!