Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedett már valaki Mirabella...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedett már valaki Mirabella fogamzásgátlót? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

az orvosom felírta, mindig ha íratok újabb és újabb termékeket ír fel, nem pedig olyat, ami mondjuk már 5 éve van a piacon..így már a 4. féle fog. gátlót használom, sajnos kevés sikerrel:S

Sokat olvasom, hogy a Lynidette-t használják, elég elterjedt, vajon kérhetem az orvost, hogy azt írja fel? Előzetes vizsgálgatás nem volt, annak ellenére írta fel, hogy anyukám mellrákos, a tájékoztatóban pedig kizáró okként említi.


2013. jan. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a héten kezdtem ezt szedni. Még nem tudok tapasztalatokról beszámolni, de az biztos, hogy nehezen szereztem be és a gyógyszertárak között elég eltérő az ár.
2013. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én már 3 hónapja szedem, semmi bajom nincs vele.

Ahogy az első válaszoló is írta, rohadt nehéz beszerezni, nekem is a bevásárlóközpontban (Auschan) úgy rendelték meg, 6200-ba került.

Most megyek majd vmikor a háziorvoshoz, h írja fel (remélem, h felírja), és elkezdek nézelődni, h hol kerül kevesebbe. Ha gondolod, írhatsz privit, ha szeretnél még tudni/kérdezni valamit.:)

2013. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem nincs gondom a beszerzéssel, egyszerűen a helyi patikában megrendeltem, és másnap már kézhez is kaptam, a városban ahol lakok csak 2 gyógyszertár van, tehát nem egy nagy helyiség...én egyébként 5900-ért vettem. Még nem kezdtem el szedni, de ha van kérdésem írni fogok!
2013. jan. 14. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!