Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Lindynette fogamzásgátlót szedek.

Figyelt kérdés

Most hagytam abba a negyedik levéllel, meg is jött rendesen, ahogy szokott. Az első napon alig véreztem, de a ma - a második napon nagyon menstruáltam. 2 óránként kellett tampont cseréljek délután.

Volt már valakinek ilyen?

Köszi!



2013. jan. 7. 20:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Még ennyire sosem volt meg- mióta szedem a gyógyszert. Eddig 5 napig volt meg, de nem ilyen intenzitással.
2013. jan. 7. 20:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális.

A szervezet nem egy robot,nincs mindig ugyanarra beprogramozva.

A lényeg,hogy megjött,az,hogy meddig tart,milyen erős az a jelenlegi bioritmusod függvénye ( pl.stressz,táplálkozás).

Nekem pl.gyógyszer mellett az első évben minden egyes alkalommal a tabi mentes nap 2.napján jött meg.Aztán egyszercsak ez átcsúszott 4.nap elejére.Illetve megfigyeltem,hogy a stresszes időszakban sokkal kevesebb a vérzésem,míg normális időszakban az is normális.

Hidd el nincs semmi baj! :)

2013. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Nekem mindig a 4-ik tabletta mentes napon jön meg. Eddig még sosem volt meg ennyire. Nem stresszelek, sőt, minden oké a magánéletemben is. Remélem tényleg nincs semmi gond!

Még egyszer köszi a választ!

2013. jan. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!