Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén. Hallottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Hallottatok már olyanról, hogy teherbe esett valaki aki rendszeresen és helyesen szedte a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 19:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
direkt úgy kérdeztem hogy ha rendesen szedi-e!!! egyéb okok: hasmenés, hányás...ez is benne van a tájékoztatóba hogy be kell venni pótlólag tablettát és gumit kell használni pár napig...szóval én arra gondolok ha mindent be tart amit kell!
2013. jan. 7. 19:32
 12/23 anonim ***** válasza:
senki se fogja bevallani, h mafla volt, az történik sztem ilyenkor, h kimaradt 1-2 szem, idejött megkérdezni, mondták neki szépen, h kell gumi a doboz végéig, de ő ment a saját feje után, és annyi.. a másik dolog az, amikor az van, h húúú, de sokan lettek terhesek megszakitás mellett, közben meg a pasi volt béna, h nem vette ki időben.. csak ezt persze, nem vallja be senki..
2013. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nos szerintem igazad van, mivel olvasgatok orvosos oldalakat ahol leírják hogy mik lehetnek az okok ami miatt baj lehet...és elég valószínű hogy csak béna volt...ha már szedi valaki az tegyen meg mindent hogy normálisan csinálja
2013. jan. 7. 19:51
 14/23 anonim ***** válasza:
a másik dolog meg, a másik oldalról, az orvosok.. nekem 2 orvos is hasból felirta a fogamzásgátlót, mindenféle vérvétel nélkül..
2013. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Aki mindent becsülettel csinál, az is tévedhet, pl. egy nappal később kezdi szedni a szünet után, és észre se veszi. Már megindulhat egy pete érése, és kakukk.
2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
nekem se csinált vérvizsgálatot, akkor lehet hogy nekem nem is jó a gyógyszer?
2013. jan. 7. 19:59
 17/23 anonim ***** válasza:
A vérvétel elsősorban a májfunkció miatt szükséges.
2013. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen,ha nincs nagy gond,akkor nagyjából mindegy melyiket szeded,mert a legtöbb csak a doboz szinében különbözik egymástól.

Amúgy szerintem ezek nagy része kamu.Ismerősök közül 10 pasiból vagy 4 álltja,hogy márpedig a gyógyszer mellett lett a gyerek(legalábbis ezt mondja az asszony).Valóban előfordulhat,hogy mindet betartasz mégis,de kb annyi az esélye mit nyerni a lottón.

Én 12 éve szedem és jééé...Nem lettem terhes.

2013. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
igen, lehet h nem jó.. úgyh én a helyedben elmennék, és kérnék tőle egy vérvizsgálatot.. de az az igazság, h ennek nincs is semmi értelme, mert úgyis azt ír ki, amit mindenki másnak:S
2013. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én éveken át szedtem egy tabit. Soha semmi gond nem volt. Aztán egyik hónapban nem jött meg. Most 2 éves. :) :) :) Elmondtam a dokinak hogy szabályosan szedtem és mindig ugyan akkor vettem be. Aztán kiderült hogy egy másik gyógyszer amit a fogamzásgátlóval egy időben szedtem az semlegesítette a hatását. Csak annyi hibázott hogy nem olvastam el a betegtájékoztatót.
2013. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!