Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Őszintén. Hallottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén. Hallottatok már olyanról, hogy teherbe esett valaki aki rendszeresen és helyesen szedte a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer...
2013. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Úgy hogy mindent helyesen csinált?
2013. jan. 7. 19:13
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen úgy hogy mindent helyesen csinált. Azt mondják a dokik h minden foggátló 99%.

De azért nagyon ritka h valaki mellette teherbe esik, 1000 ből ha 1.

2013. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ezzel most azt akarod bebizonyítani, hogy nem nyújt 100%os védelmet? U don't say... :D

Amúgy nem hallottam róla, az én baráti társaságom nem oszt meg ilyesmiket, sőt egy családi vacsoránál sem erről beszélünk :D

2013. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ha 100% lenne, akkor a gyógyszergyártó cégek felajánlanák, hogy aki mégis terhes lesz, annak fizetik a gyerek felnevelését.

Soha, de soha nem lehet tudni, hogy nincs-e valami icipici hibaszázalék. Igen, betartod, sose hagyod ki, de mi van pl. hasmenésed lesz, vagy kapsz egy gyógyszer valami betegségre, és az gyengíti a fogigátló hatását, vagy beveszed a bogyót, és egy üvegből iszol rá, a tabi pici, és véletlenül visszamegy az üvegbe, észre se veszed, hogy nem nyelted le. Hülyeségnek tűnik, de miért ne? És a gyógyszergyártót majd bepereled, ha terhes leszel, hiszen azt ígérték...?

2013. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes módon MO-on igen gyakori, nyugaton viszont teljesen ismeretlen - ott aki rendesen használja, az nem lesz terhes.


Ebböl nekem az jön le, hogy MO-on a legtöbben azok is, akik állítólag rendesen szedik, elég hanyagok vele.

2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyébként, őszintén, én pl. 10 évig szedtem a tabit, voltak esetek, amikor kicsit féltem, hogy valami mégis becsúszik, de sose semmi. Csak az a gáz, hogy mikor abbahagytam, kiderült, hogy nem is lett volna gyerekem, szóval tök fölöslegesen mérgeztem magam hormonokkal 10 évig. :(
2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

6-osnak is van igazsága. Hallottam olyat, hogy L. Dzsenifer (kamu név) terhes lett, és mikor kérdezték, hogy de hát volt fogamzásgátlód nem? Azt mondta: de hát én beszedtem, a héten is bevettem egyet....

na, igen, így....

2013. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hallani igen, rengeteg esetről. Az már más kérdés, hogy egyiket sem ismertem, kizárólag arra lehet alapozni, amit állítanak :)


De ha azt veszem alapul, hogy meddőnek titulált nők is teherbe estek már természetes úton (imsert hazai példa: Várkonyi Andrea), akkor nagyon nem jártathatjuk a pofánkat, hogy "ahha, gyóccer mellett teherbe estél, persze!".

2013. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*ismert
2013. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!