Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy levél gyógyszert rajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy levél gyógyszert rajta hagytam a tűzforró radiátoron 1napig. Olyan lehet hogy elmegy a hatása mert forró helyen volt és teljesen átmelegedtek a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Egy elég ciki kérdéssel fordulok most hozzátok Lányok. Ugyebár minden gyógyszeren rajta van hogy hűvös helyen tárolandó meg ilyesmi.Tudom elég gáz, de biztosra szeretnék menni hogy nem lehet semmi baj .Hétfőn kezdem szedni .

2013. jan. 4. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
én nem szedném be, ki tudja milyen kémiai reakciók indultak be hő hatására, nem hogy a hatása elmegy, de még árthat is akár
2013. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!