Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes a Pharmatex hüvelytabletta mellett?

Figyelt kérdés

A párommal 22-23-án voltunk együtt,mikor a peteérésem volt.A pharmatex hüvelytablettát használtuk.Neki az egyik ismerőse ajánlotta akinek bevált.Én most próbáltam először.Az aktus után már a második napon elkezdett fájni a hasam,mintha meg akarna jönni.Kis szúrkáló érzést éreztem mindkét oldalon,volt mikor a méhemben is éreztem.Néha szédülök,de volt hogy majdnem egész nap eltartott a szédülés.Fáj a derekam is.És a hangulatom gyorsan változik,és sokszor apróságon is elsírom magam.Van mikor úgy érzem terhes vagyok...nem tudom honnan jön az érzés,de olyan.

A menstruációm szept.10-re várható,de nagyon izgulok.Szeretnék babát nagyon.


2009. aug. 26. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elég sok olyan esetről hallottam, hogy pharmatex mellett becsúszott a baba. Sztem lehetsz terhes. Főleg hogyha peteérésed volt. De ha szeretnél babát, akkor minek bármi is? L/22
2009. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel azt mondtad várod a babát, így ki kell ábrándítsalak, sajnos nem :( Egyrészt ilyen korán még nem érezheted a tüneteket, a másnapi fájdalom pedig valószínű a peteérésed volt. Természetesen ettől függetlenül lehetsz terhes, csak ezek a jelek még nem erre utalnak. A Pharmatex tökéletes, csak annak nem válik be, aki nem jól használja, és sajnos sokan nem tartják be a hatóidőt, illetve az egyéb óvintézkedéseket (nem megszakításra gondolok). Nos én tiszta szívemből szurkolok, hogy úgy legyen, ahogyan te szeretnéd :)
2009. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azért kellett a Pharmatex,mert még a párom nincs annyira felkészülve rá,de ő is szeretne.És hát kipróbáltuk milyen.De azóta is megvannak a tünetek,remélem sikerül,és meglephetem pár hét múlva a pozitív teszttel.
2009. aug. 26. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Amúgy hány évesek vagytok? Csak a végén nehogy te lepődj meg, mikor lelép a srác. Még nincs kész a gyererkre, de azért szeretné? Hááát!
2009. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok,a párom pedig 29.Nem hiszem hogy lelépne!!!Szeretjük egymást!!!
2009. aug. 27. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan gondolják így, aztán meg... Azért nem csak az kell egy babához, hogy szeretitek egymást a párotokkal. Van lakásotok? Vagy szülőkkel éltek? El tudjátok majd tartani? Hosszú ideig nem lesz egy nyugodt percetek sem? Készen álltok minderre?
2009. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A páromnak van lakása,munkahelye,tehát mindene megvan.Nekem a szülői támogatás van meg még.De ha jönne a babó a szülők mindenféleképpen támogatnának minket!!!Tehát mindkét fél részéről a szülőkre is tudunk támaszkodni.A háttér ha úgy vesszük már megvan
2009. aug. 27. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
na mi lett? Terhes vagy?
2009. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lettem az:(:(:(Petefészek cisztám van sajnos,és ezért voltak a tünetek:(:(:(:(
2009. okt. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!