Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párommal orálisan eggyütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal orálisan eggyütt voltunk, majd elélveztem. és elképzelhető hogy jutott a kezemre, majd még megujjaztam. Elképzelhető hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan "mennyiség" jutott a kezedre hogy még fel sem tűnt szabad szemmel meg nem érezted, akkor szerintem megnyugodhatsz :D
2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A csuklomon éreztem.. Az ujjaimon nem..
2013. jan. 2. 21:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó hát most még belemehetünk mélyebben a témába, hogy nem-e folyt le, meg hogy gondolom a csuklódat azért nem toltad fel, de felesleges, biztosra úgyse tudja itt senki hogy terhes lett-e ettől, de valószínűleg nem.Nagyon kevés esély van rá. Ennél többet senki nem fog tudni mondani:D
2013. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
legközelebb inkább szívni golyó! vagy porszívozd ki, aztán a porzsákot dobd ki, nehogy magára borítsa a Rlbanc!
2013. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
elképzel/// akarom mondani/// ELKÉPESZTŐ
2013. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

nyugi, nem hiszem,hogy terhes lesz, max 2% esély van rá :)


ha ujjaztad, és nem mentél el a G pontig, akkor pedig 0%,ha csak a saját váladékával beljebb csúszott a sperma, de akkor is csak 2%, megnyugodhatsz...

2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3-4 Betolást te megújjazásnak nevezel?
2013. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!