Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. Mitől maradhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Mitől maradhat ki/késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi erre a helyes kifejezés, a késés vagy a kimaradás, a lényeg, hogy 3 hete kellett volna hogy megjöjjön, de még mindig semmi, mind a 3 héten csináltam egy terhességi tesztet, az utolsót most pénteken, tehát összesen 3-mat és mind a 3 negativ. A nőgyógyászom jelenleg szabadságon van, pár nap múlva tudok menni hozzá. Tehát, a kérdésem a kérdésem a következő, ha nem vagyok terhes mi oka lehet még a menstruáció késésének? És a nőgyógyász ilyen esetekben mit szokott alkalmazni? Vannak ilyen tapasztalataitok?

2013. jan. 1. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem, 18 éves vagyok, és amúgy is elég rendszertelen a menzeszem, olykor pár hónapig időben jön, utána késik esetleg korábban jön meg,stb.
2013. jan. 1. 20:16
 2/7 anonim ***** válasza:
idegeskedés, stressz, esetleg ha diétázol, vagy valamit változtattál az étrendeden (nem drasztikusra gondolok, pl. ha eddig ittál tejet és most már nem iszol csak teát vagy vizet, vagy eddig ettél rendesen suliban is mondjuk egy szendvicset, most meg csak 1-2 almát eszel)
2013. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes attol fuggetlen hogy negativ a teszted,de ez ra is van irva a hasznalati utasitasra:) ezt csak doki tudja megmondani
2013. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eh, köszönöm a válaszokat... :)
2013. jan. 3. 13:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz, kiderült, van 1 mandarin méretű cisztám... :(
2013. jan. 4. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
jezusom te szegeny:o
2013. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A legdurvább, hogy eddig annyi bajom volt, hogy soha nem jött meg pontosan, pár nappal mindig késett, vagy épp hamarabb jött meg... :(
2013. jan. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!