Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát mennyi idő után kezdtek használni kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most ne azok írjanak, akik már előtte is szedtek.

Ha kezditek a kapcsolatot, mennyi idő után döntötök úgy, hogy az óvszert lecserélitek tablettára?


2012. dec. 30. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Én kb. 2 hónappal a kapcsolatunk kezdete után kezdtem el szedni. Ennek oka az, hogy mindketten gyűlöltük az óvszert.
2012. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha már kiderül, hogy hosszú távra tervezünk, akkor én már a következő ciklustól elkezdem használni. (Tehát mondjuk úgy egy hónap, de lehet, hogy csak pár hét.) Szintén gyűlölöm a gumit.
2012. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Igen, én is azért kezdtem el viszonylag "korán", mert hosszú távra terveztünk. Már 3 éve vagyunk együtt, és így utólag belegondolva, hamarabb is elkezdhettem volna. Ha még nincs tapasztalatod a fogamzásgátlók terén, akkor javaslom, olyan orvoshoz menj, aki megbízható. Ha ilyet találsz, el fog küldeni vérvételre, valamit kivizsgál, és olyan gyógyszert kérj, aminek lehetőleg kicsi a hormontartalma. Sajnos nekem időközben váltanom kellett, nem jó orvossal kezdtem.
2012. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

húú Lányok, ez most nekem is aktuális lenne. a barátom Németországban dolgozik, februárban jön haza 2 hétre és eddig gumival védekeztünk, de utáltuk mindketten. nem tudjátok, h van-e olyan lehetőség, h csak 1 havi gyógyszert váltok ki? létezik ilyen egyáltalán v a 3 havi muszáj?

kedves Kérdező, először is, ne haragudj, h belekontárkodtam a kérdésedbe és h válaszoljak is, mi 2 hónapot voltunk együtt, 2 hónapja van kint... minden nap telefonálunk és mindketten szeretnénk a gyógyszeres dolgot. ha nincs akadálya, akkor már februárban így leszünk együtt :)

2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap után kezdem el, mert komolyabb kapcsolatnak látszott, nem is tévedtem azóta is együtt vagyunk
2012. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet egy havi adagot kiváltani. Az nem éri meg annyira, mint a három havi, de szerintem eleinte amúgy is azt írja ki az orvos.
2012. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De 1 honapert nem szabad szedni!


Amugy en is 2 honap utan kezdtem el, mert kiszakadt a gumi, mentunk esemeny utaniert, utana egyinkonk sem tudott ellazulni gumival.

2012. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!