Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki mit gondol a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a fogamzásgátló tablettákról?

Figyelt kérdés
Nem igazn bízok meg az óvszerekben. durex love-ot használunk,idáig minden oké volt,de tegnap előtt elszakadt egy,jó mondjuk durva szex volt... szóval ki mit gondol a fogamzásgátló tablettákról? érdemes szedni? nem fogok tőle hízni? azt olvastam,hogy az újabbakk drágábbak,de nem hízik tőle a nő,és nincs anyi mellékhatása. igaz ez?
2012. dec. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóval olcsóbban jön ki, mint az óvszer. Nekem bevált, nyugodt vagyok a védettséget illetően, ha nem is 100-ig. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam azon kívül, hogy picit nőtt a mellem és ugye mindig ugyanakkor lesz vérzésem, ami nagy könnyebbséget jelent, előtte nagyon rendszertelen volt. Én inkább fogytam tőle, mint híztam volna. Nagyjából ennyi. Nem akarlak rábeszélni semmire, csak leírtam a tapasztalataimat.
2012. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi, 100%-ig:)
2012. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felborítja a hormonjaidat, a szervezeted természetes mechanizmusát állítja le - szünetelteti - mesterségesen.


Ettől függetlenül én is szedem, egy dekát sem híztam, bár a ciklusom felborította, most szedtem végig a harmadik levéllel, tehát még hozzászokóban vagyok.

Inkább azt érzem, hogy fogytam tőle - amire mondjuk nem lett volna szükségem, próbálom visszaszedni azt a leadott másfél kilót, 41,5 vagyok, szóval ez nálam elég sokat jelent, de az istennek sem akar visszajönni, pedig karácsony van, szóval sokkal kevesebbet mozgok és többet eszem, már-már zabálok -, a mellem nőtt, és a bőröm is szebb lett.


Nyilván nem a legegészségesebb módszer, de én sem bízok a gumiban, utána jártam, és a gyógyszer tűnt a legjobbnak.


A hízástól én is féltem, balettozom, szóval nem engedhetem meg magamnak a plusz kilókat, megkérdeztem az orvosom, ő azt mondta, hogy maximum az étvágyam nőhet, tehát, ha figyelek arra, mit eszek, nem lehet bajom.

2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szedtem fél évig tablettát, 3 fajtát próbáltam, de mindegyiknek volt egy csomó mellékhatása, utolsó próbaként felírta nekem a doki a hüvelygyűrűt. Az égvilágon semmi mellékhatása, nagyon szeretem :)

Nem érezzük szex közben, nem csúszik ki, nem kell félnem, ha épp hasmenésem van..

Mondjuk az ára húzós, 10.000 a 3 gyűrű.

2012. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. dec. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!