Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet egy óvszert többször is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy óvszert többször is használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak azért kérdezem, mert a barátommal most tervezzük az elsőt. (Ő 17 én 15 vok.) Megbeszéltük, hogy óvszerrel szeretnénk védekezni...ő már nem szűz, szóval tudja használni...:) Az egyik barátnőm azt mondta(aki az osztályban a legtapasztaltabb), hogy ha a használt gumit kimossuk utána újra lehet használni, mert ő is csinált már ilyet.Én ezt igazából nem hiszem el, de gondoltam megkérdezem...Köszi előre is a válaszokat! :)
2008. máj. 29. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet!!!!!Nem csináljatok hülyeséget!!!De ha a barátod tapasztaltabb akkor nem hiszem, hogy bármi gond lehetne belőle.
2008. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az óvszer egyszerhasználatos!!!!
2008. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ezen próbálj spórolni, mert a végén megütöd a bokád, és egy életre szóló élménnyel leszel gazdagabb: terhes is lehetsz! A barátnőd és mondjuk te is 15 évesen jobban tennétek, ha olvasgatnátod előtte egy kicsit, mielőtt belekezdtek a dolgokba. Ja egyébként a csomagolásra rá van írva, hogy EGYSZER HASZNÁLATOS!

Hová fajul a világ...

2008. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt használjátok a gumit, olvassátok el a használati útmutatót.

ott is le van írva, hogy nem lehet. De tényleg olvass el egy használati útmutatót, nehogy baj legyen.

2008. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
határozottan nem lehet!!!az óvszer nem olyan drága dolog, legalábbis ahhoz az árhoz képest,amit akkor fizettek ha felelőtlenek vagytok..
2008. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, csak ki kell fordítani. Da ha kimosod, akkor is OK. Max 30C programon.
2008. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az óvszer csak egyszer használható, mert nagyon meggyengül az anyaga, és mikro repedések keletkeznek rajta. Amiken nemcsak a spermiumok, de nemi betegségek is átjuthatnak. Persze az elszakadás a legveszélyesebb.

És ne használjatok olajos alapú síkosítókat, mert az teljesen szétcseszi az óvszert, és olyan mintha nem is használnátok.

2008. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15..én is akkor vesztettem anno el:)(läny vagyok):)

a gumit csak egyszer lehet hasznälni,sosem szabad kétszer.meg ilyen hüüüüüüülységet hogy kimosni.johogy nem azt mondta a barätnäd,hogy hasznäljatok el egy dobozzal aztän be a mosogépbe az összeset.:D.istenem.nehogy hasznäld kétszer!isten ments!még ha kimosod akkor sem szabad.a barätnödnek meg én szerintem mindennyian itt üzenjük,hogy 17..akkor olvasson ö is kicsit utäna a dolgoknak,és ha pedig ö mär mosta ki a gumit és hasznälta,örülhet hogy nem terhes...fertözése nem lett..?no mindegy.te ne csinäld,nagy baromsàg.

2008. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Jaj, nem, dehogyis, egyáltalán nem akarok ezen spórolni! :) Gyanítottam, hogy a barátnőm hülyeséget mond, de gondoltam megkérdezem...:P A pasimnak nem is említettem ezt a hülyeséget, szóval őt ne bántsátok, mert nem ő találta ezt ki!

Köszi mégegyszer, hogy válaszoltatok!

2008. máj. 30. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

persze! használd bátran kimosás nélkül közvetlenül egymás után kétszer is, csak fordítsd ki! O_o


S4L3M

2008. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!