Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, kb hány hét után biztonságos óvszer nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a betegtájékoztatóban. Elhiheted, amit ott írnak, mert le van tesztelve. Ha esetleg nem kaptál volna betegtájékoztatót (mert már ilyet is olvastam itt, hogy valaki nem kapott...?) akkor is fenn van a gyógyszer tájékoztatója az interneten.
2009. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

milyet szedsz?


benne van a tájékoztatóban. sok már az első szemtől véd, ennek én nem hittem, ezért inkább vártam két hetet. van, aki egy hónapot mond, hogy addig érdemes várni, én ezt azért nem mondanám.


gondolj bele, mennyire perelhetik, vagy mennyit bukhatnak a tabletta gyártók azon, ha hülyeséget írnak a betegtájékoztatóba.

2009. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
novynettet szedek. tényleg olyan nagy a hormon tartalma? :S
2009. aug. 24. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
én is azt szedek:) nem, ez egyike a legalacsonyabb hormontartalmúaknak. én 15 napja szedem, az orvos szerint már teljesen védett vagyok.
2009. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy a második válaszadó vagyok. azt, hogy az egyik legalacsonyabb hormontartalmú, szintén egy orvos mondta nekem.
2009. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már 2éve szedek azt, és eddig semmi bajom se volt vele. A hormon tartalma tényleg alacsony. És ha a tájékoztatóban leírtak szerint kezdted el szedni, azaz a menstruációd első napján, akkor már a 3. napon biztonságos, azaz a havid után már nyuodtan lehet. Ha viszont nem ezen a napon, hanem a havid többi napján, akkor egy hét után véd csak. Ha viszont teljesen más napon, akkor ki kell várnod az egy hónapot.
2009. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!