Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció késés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késés?

Figyelt kérdés
1hónapja szedem a fogamzásgátlót,hétfőn hagytam abba a levél szedését,menstruálnom kellene kedd óta. 1hónapja szedem a tetralysal gyógyszert, van barátom 1hónapja,2x voltunk együtt de húzott gumit, a tetralysal gy. miatt késhet a mensesem
2012. dec. 21. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
?
2012. dec. 21. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:
a fogamzasgatlo szedese utan 1 honapot varni kell csak utana szabad szexelni.. 1 honapon belul olyan mintha nem is szedned, de szerintem ezt elmagyarazta a nogyogyasz
2012. dec. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a papíron 2hét van írva,de mind1,én szoktam várni 1hónapot,de ha elolvasod még1x akkor oda van írva hogy húzott gumit,meg szedek antibiotikumot ami úgy legyengíti a fogamzásgátlót.
2012. dec. 23. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
hat akkor meg miert aggodsz? ha meg csak most kezdted el szedni akkor siman keshet miatta.. ha elmarad, csak akkor kell felni:)
2012. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!