Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dianne 35öt írt fel a nődokim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dianne 35öt írt fel a nődokim, vélemények, tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés

A vérzésem rendszertelen, régebben nagyon pattanásos voltam (bár hál' Istennek mára csak néha jön ki 1-2 patti), és szőrösebb vagyok egy átlag csajnál (sűrűn nő szőr pl a mellkasomon, a hasamon is, leginkább szőkés-világosbarna). Volt vérvétel, vizsgálat, először Coronelle-t akart írni, de aztán mutattam mondtam neki a szőrproblémáimat, amire azt mondta h nem olyan vészes, de ír egy másikat. Ez lett a Diane 35. Nézelődtem a neten, és eléggé megijedtem. Csomóan hajhullásról, hízásról panaszkodtak, meg h ez egy elavult gyógyszer, és túl nagy hormontartalmú. Bár ezek a vélemények a legtöbb fórumon már több évesek voltak. Mások tapasztalatai érdekelnének ezzel kapcsolatban. Nagyon megrémültem, hogy a gyönyörű dús hajamban kárt tehetek.

18/L


2012. dec. 17. 18:14
 1/4 okoska31 ***** válasza:

ellenben a "gyönyörű" dús szőrzetednek nyilván használna egy kis szőrhullás:)


jó, kicsit gonosz voltam, belátom....:)


(azért az durva, hogy nőként a melleden is szőrösödsz....) valahonnan nem jut beléd egy kicsit sok férfi hormon? (viccen kívül...)

2012. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, hát azért annyira nem gáz, tulajdonképpen csak nagyon közelről látszik, akkor is inkább a hasamon. Szőke majdnem mindenhol, a hasamon egy csíkban világosbarna. Viszont sűrűbb, meg hosszabb a "pihés" szőrnél. Viszont nyáron az is nagyon látszik ha elmegyek strandra, csak úgy csillog a napsütésben
2012. dec. 17. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

De k.va vicces vagy első.

" valahonnan nem jut beléd egy kicsit sok férfi hormon?"

De, képzeld el a nőknél a szőrösödés az androgén többlet miatt van. A Diane meg pont azt csökkenti....ezért is használ ilyen esetben.

Amúgy én nem szedném. Addig talán beválik, míg szeded, de utána...

2012. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szedtem egy évig, nem olyan gáz mint amilyennek a többség beállítja, a lényege hogy ez az egyik legnagyobb hormontarlamú gyógyszer, igazágszerint nem is fogamzásgátló az csak az egyik mellékhatása, nagyon erős ez tény, és mindenkinek a szervezete másként reagál rá, azért a sok különböző panasz.

személyszerint nálam bevállt nagyon szép lett tőle a bőröm és teljesen "védve voltam" azért hagytam abba mert 5 kilót híztam tőle és ez engem nagyon zavart.. most egy kisebb hormontartalmút szedek.

2012. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!