Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta melletti vérzés, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta melletti vérzés, mi az oka?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szedek tablettát, eddig minden rendben volt, ma viszont barnás folyásom van (olyan, mint amikor elmúlik a vérzésem, nem pedig mint amikor megjön, mert akkor pirosas), pénteken veszem be az utolsó tablettát, így jövő hét hétfőn kellene megjönnie.... Ez mi lehet? Áttöréses vérzés?

2012. dec. 17. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy így jelez még ha nem is így szokott. Nekem is volt már ilyenem barnás jött elötte pedig nem szokott.
2012. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen egyszer régen, amikor egyet elfelejtettem bevenni.
2012. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pontosan szedem, minden reggel az az első, ahogy felkelek...

Remélem tényleg csak így jelez

2012. dec. 17. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt most. aztán másnapra elmúlt és megjött a rendes időben. énis megijedtem kicsit de én betudtam a stressznek és a felborult életritmusomnak( vizsgaidőszak...:D)
2012. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen... a vizsgaidőszak. De előbb olvastam, hogy a táplálkozás is nagyban befolyásolja... Az elmúlt napokban pedig nem éppen diétásan étkeztem..... :)
2012. dec. 17. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy minden rendben.

DE utalhat hormonproblémára is.

Az is lehet, hogy nem hat a tabletta rendesen.


Az nem számít, hogy több éve szeded, bármikor "megbolondulhat" a szervezet.

Ha máskor is előfordul, érdemes lehet megkérdezni az orvost.

2012. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet, hogy a szervezeted már nem reagál normálisan a gyógyszerre és így nem véd rendesen.
2012. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik áttöréses vérzés volt, csak tegnap reggel volt probléma szerencsére.
2012. dec. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!