Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Csütörtökön hagytam abba a fog.gátló szedését, most a szünet 3. napjánál tartok, de eddig még semmi sem jött szinte.. nagyobb mennyiségű barnás vérzés (anno ez szokott lenni az első nap) kivételével.

Nektek mikor szokott megjönni a megvonásos vérzés? A tabletta szedése alatt is volt néha, hogy barnás folyásom volt (gondolom a pecsételő vérzés)? 18L


2012. dec. 16. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
4. napon...
2012. dec. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csütörtökön még bevettem, akkor fogyott el
2012. dec. 16. 09:58
 3/3 anonim válasza:
Nekem is csütörtökön szokott elfogyni és szombaton vagy vasárnap jön meg. De ha most kezdted el szedni, ne aggódj, mert lehet hogy az első néhány alkalommal még nem áll be rendesen.
2012. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!