Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok nekem mondani olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mclarenfan kérdése:

Tudnátok nekem mondani olyan óvszer márkákat amelyek nem olyan drágák, és jó minőségűek? Eddig lifestyles extra safe-et használtunk, de az folyton lecsúszik, úgyh nem vmi jó.

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lifestyle skni nekünk bejött. Az még egyszer sem csúszott le.
2012. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A durex elég szoros, próbáld ki azt.
2012. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lifestyle nekem is mindig lecsúszott, nincs túl vastag farkam. Én masculant szoktam venni patikában, 7-800 Ft/10 db.
2012. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisebb átmérőjű óvszert keress, az nem fog lecsúszni.
2012. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Melyik a legkisebb átmérőjű óvszer,amit a boltba kaphatok?

2012. dec. 13. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg mindegyiken rajta van az átmérő, vagy kerület, vagy nemtommi... de ez a szám álatalában egy fszság. :-D


Nekem meg qrva kényelmetlen a gumik túlnyomó többségével, mert szétszorítja a farkamat.


Meg egyik gumi könnyebben tágul, mint a másik.

2012. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyúrós válasza:
ami 56 mm átmérőnél keskenyebb az jó lesz neked :-)
2012. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
durex, rako, masculan 52 mm, lifes. 53. A legtöbb 52 mm, de ezeknél kisebbek is léteznek és nagyobbak is, de azokat sajna nem kapod meg úgy, hogy besétálsz egy áruházba vagy gyógyszertárba vagy drogériába. Csak szexshopban vagy neten tudsz rendelni pl. vatera.
2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!