Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vettem be esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vettem be esemény utáni tablettát, ez befolyásolja a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
Még soha nem szedtem fogamzásgátlót, 2 hét múlva szeretném feliratni. Egy baleset miatt ma bevettem egy esemény utáni tablettát. Ez belezavarhat valahogy a fogamzásgátló szedésbe? Úgy értem, hogy emiatt nem lehetséges vagy hasonlók...
2009. aug. 21. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy bezavar, de meg kell várni a rendes mensidet, nem azt amit majd a 72 órás tabi csinál, hanem az utána következőt.
2009. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam,és nekem az egyik nődoki azt mondta h nagyon kikészíti a hormonjaimat ha elkezdem.De egy másik meg gond nélkül felírta,úgyhogy már az esemény utáni első menstruációnál elkezdtem a tabit,szünet nélkül,és nem lett semmi bajom,és tökéletesen hatott.Nyugodtan kezd el.Ha nagyon fiatal vagy,akkor lehet gond,ha még a szervezeted alakul,olyan 15-17 éves korig.Én már 19 voltam ekkora.
2009. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. A normális menstruációmnak is most kellene megjönnie, a doki megultrahangozott, szerinte egy vagy két napon belül megjön.(nem biztos, hogy indokolt volt az esemény utáni, csak biztonságból úgy gondolta a doki is, hogy inkább vegyem be) Ilyenkor nem tudom a tabletta mit csinál, belesegít a normálisba?:)
2009. aug. 21. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tök durva. Velem is ugyan ez történt. Pont ma. A betegtájékoztatóban benne van, hogy a további fogamzásgátlásról beszélj a nőgyógyászoddal. Én megkérdeztem, azt mondta, hogy nincs rá hatással, a gyógyszer szedését a mensi első napján kell elkezdeni.
2009. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!