Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiürülhetett volna a szervezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiürülhetett volna a szervezetemból az injekció és teherbe estem volna? 21/L

Figyelt kérdés
Szeptember 5-én adták be az első fogamzásgátló injekciót (Depo Provera), lejárt a 3 hónap november 5-én. November 5-től egészen novmber 12-ig véreztem. Abbamaradt, de most december 5-én nem jött meg, pedig meg kellett volna. Ezalatt az idő alatt szeretkeztem a párommal úgy hogy nem védekeztünk.
2012. dec. 9. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Nem ismerem a fogamzásgátló injekciót, s szerintem itt sokaknak ismeretlen, ezért azt tudom tanácsolni, hogy vegyél egy terhességi tesztet és keresd fel a nőgyógyászodat, hogy megtudhasd a pontos választ!
2012. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztató azt írja, hogy még az előtt be kell adni a következő injekciót, mielőtt lejárna a 3 hónap.

Tehát nov. 5. előtt pár nappal meg kellett volna kapnod a következőt, hogy továbbra is védett legyél.


Miért nem kaptad meg?

Nem akartál tovább így védekezni?


Ha nem alkalmaztatok semmilyen védekezési módot, akkor miért csodálkozol?

Igen, lehetsz terhes.


Az injekció pontosan 3 hónapig véd! Egy nappal sem tovább!


Viszont sokaknál egyáltalán nem áll helyre egy ideig a normál ciklus az injekció elhagyása után.

Lehet, hogy nálad is ez van.

Ugyanakkor a terhesség is ugyanúgy esélyes.

2012. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!