Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár napja hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és persze meg is jött ahogy kell. Mennyi az esélyem arra, hogy ezek után minden hónapban meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert azért hagytam abba a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk a párommal. Csak egy évig szedtem de nagyon félek, hogy nekem se fog rendesen megjönni mert sok olyat hallottam hogy nagyon sok hölgynek hónapokig nem jött meg és gyógyszert is szedtek erre viszont én nem szeretnék újabb gyógyszert szedni. Azt is hallottam, hogy a tabletta abbahagyása után a következő három hónapban a legesélyesebb a teherbeesés. Kinek milyen tapasztalata van?

#baba #fogamzásgátló #meg is jött
2012. dec. 5. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
((1,5/13)^2*köbgyök2)*0,97. Kb. ennyi az esélye!
2012. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mármint?? Te az előző válaszolók egyike vagy?

Ennyi az esélyem arra, hogy rendesen minden hónapban megjön kis csúszásokkal? Neked van ezzel kapcsolatban tapasztalatod?

2012. dec. 5. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!