Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár napja hagytam abba a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja hagytam abba a fogamzásgátló szedését és persze meg is jött ahogy kell. Mennyi az esélyem arra, hogy ezek után minden hónapban meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne mert azért hagytam abba a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk a párommal. Csak egy évig szedtem de nagyon félek, hogy nekem se fog rendesen megjönni mert sok olyat hallottam hogy nagyon sok hölgynek hónapokig nem jött meg és gyógyszert is szedtek erre viszont én nem szeretnék újabb gyógyszert szedni. Azt is hallottam, hogy a tabletta abbahagyása után a következő három hónapban a legesélyesebb a teherbeesés. Kinek milyen tapasztalata van?

#baba #fogamzásgátló #meg is jött
2012. dec. 5. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az esélyeket nem tudom, de nekem teljesen normálisan megjött azóta, hogy abbahagytam.
2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
remélem nekem is meg fog :) köszönöm
2012. dec. 5. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Százalékot én se tudok mondani.

Mennyire vagy mázlista? :)

Én egyáltalán nem. Nem is jött meg. 1 évig szedtem és fél év volt, mire helyreállt.

2012. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyógyszertan tankönyv szerint az első ciklusban a nők 75%-ának, a harmadik ciklusban a nők 95%-ának van ovulációja.

2%-nak pedig tartósan (akár évekig) kimarad a vérzése.

2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy év után hagytam anno abba, nekem gond nélkül megjött :)
2012. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagyok benne a 2%-ba :)Hát talán most mázlista leszek és nem lesz gond :) Köszönöm mindenkinek a választ :))
2012. dec. 5. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál cickafarkfű teát, az beállítja, ha véletlenül nem akarna megjönni. Én is ittam abbahagyás után, be is állította, aztán hamarabb abbahagytam, mint kéne, most szenvedek...
2012. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen arra már én is gondoltam! Mennyi ideig kell inni?
2012. dec. 5. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Max 3 hónapig lehet, utána szüneteltetni kell, napi 1-2 csésze.
2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most néztem meg a polcot a konyhába és van itthon ilyen teám ebben a formába:

[link]

Erre az van ráírva hogy gyulladáscsökkentő, görcsoldó...

Ez a fajta is jó rá szerinted??

2012. dec. 5. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!