Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használtatok már mysize69 gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használtatok már mysize69 gumit?

Figyelt kérdés
A péniszem 16,2 cm hosszú és a kerülte 15,3cm, ebből kifolyólag a sima bolti gumik eléggé szorítanak, sőt volt már eset hogy aktus közben arra lettem figyelmes hogy el is szakadtak. Azonban most beleuntam az egészbe, és változtatni akarok. Érdekelne hogy valaki próbálta-e már a Mysize 69-et, mert azt elvileg erre a kerületre találták ki (leírás szerint). De én szívesen meghallgatnék néhány véleményt mielőtt beújítanék egyet, soknak tűnik az a 6 cm amit vissza kéne tűrni..:D

#pénisz #15cm kerület
2012. dec. 2. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
a tied bőven átlagos, szóval bármelyiknek jónak kéne lennie, és igen, ne a 22 centisre valót vedd meg :D
2012. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy amit vissza kéne tűrni??


Miért, hova kéne visszatűrni, ha egyszer VASTAGSÁGRA kell? Ha meg nagy, akkor lejön róla, mit kell itt visszatűrni???

2012. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kéne nagyobb? Teljesen normál vastagságú a farkad. 4,8.
2012. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stufuli válasza:
Szerintem neked a 60-as, vagy 64-es számú lenne jó. Nekem 22 cm hosszú, és 17 cm kerületű, szóval pont ideális a 69-es. A többi mind kicsi volt, úgyhogy régen szenvedtem eleget miattuk.
2012. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alaque válasza:
A péniszméreted alapján piréz vagy. Én nem reklámoznám...
2012. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

14,5 a péniszem körmérete, nem volt óvszer ami ne lett volna kényelmetlen a normálak közül. Engem is érdekelne a dolog : [link] Itt a különböző méretek leírásánál egyértelműen az írják hogy az én körméretemre is a 69es felelne meg. De a 69 ugye a 69mm átmérőt jelenti ami 7cm és ez rengetegnek tűnik.

És ugye egy átlag cotton 55mm vagyis 5,5cm átmérővel rendelkezik. 1,5cm itt nagyon sokat számít ugye. Tehát nem hibás,vagy mi értünk félre valami a mysize táblázaton?

2012. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!