Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves vagyok, a gumin kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Georgina 17 kérdése:

17 éves vagyok, a gumin kívül (amit nem szeretünk a párommal) milyen fogamzásgátlót lehetne szedni recept nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
egy pohár citromleves jeges víz
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmilyet - szerencsére.

Helyi hatású fogamzásgátló módszerek vannak (pesszárium, krém, kúp), de ezek megbízatósága nem túl jó.

2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 évesen lehetne annyi eszetek, hogy gumiban keféltek. Értem én, persze...örökké együtt, soha más, meghalnék meg miegyéb. De szerinted ő az utolsó akivel kaffantasz? Hát semmitől nem féltek? Nem terhességre gondolok, hanem betegségre. Elég csak egy HPV és örök életedre retteghetsz, hogy mekkora esélyed van arra, hogy kialakuljon benned egy méhnyakrák. És az a baj, hogy simán vágja rá az ember, hogy "mekkeldöglenivalamibe'" csak ez akkor nem jön fel emlékként, amikor 36 évesen 2 kisgyerek anyukájaként azt mondják, hogy előrehaladott stádiumú, gyors lefolyású... és 9-12 heted van hátra. Akkor már kevés a "miértén"... Szóval a gumit most kell felhúzni, és ne mondd, hogy abban nem érzek semmit, meg az összes bullshit. Mert amikor rád dobják a földet anyádék, onnan már nincs több kufirc.
2012. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kenjed be a párod farkát erős pistával és nézd ahogy kéjes vigyorral a száján sűrűn k.anyázva rohangál a lakásban !
2012. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan, ami megfelelő védelmet nyújt, nincs.

Használjatok óvszert, nem olyan szar az. Nem értem mi ez a nagy rinyálás miatta manapság.

2012. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!